Wiadomości o podobnej tematyce

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

Dodany przez Grzegorz | 2012/11/28

Biżuteria tytanowa

Tytan jest metalem odpornym na wgniecenia, rysy a także rdzewienie, niezwykle twardym.

Dzięki temu biżuteria z tytanu a szczególnie obrączki tytanowe doskonale sprawdzają się w roboczym użytkowaniu, ponieważ są znacznie mniej niż obrączki ze złota narażone na zepsucie.

Ślub to dla każdego człowieka jedna z najistotniejszych uroczystości w życiu. Potencjalnie ślub powinien dla każdego odbyć się tylko jeden raz, ale w praktyce zdajemy sobie sprawę wszyscy, jak to rzeczywiście wygląda. Setki odwoływanych małżeństw, wiele rozwodów i mnóstwo innych bardziej oryginalnych przypadków.

Symbolem każdego związku małżeńskiego w wierze chrześcijańskiej powinny być obrączki. Obrączki to symbol połączenia się ze sobą więzami małżeńskimi mężczyzny i kobiety. Często stosowane są obrączki tytanowe, rzadziej za to obrączki srebrne, obrączki złote lub obrączki wykonane z mniej znanych, jeszcze innych materiałów.

Wciąż większą popularność zdobywa sobie w naszym kraju biżuteria tytanowa. Biżuteria zrobiona ze srebra albo złota jest nudna oraz zrobiła się pospolita. Ludzie zaczęli się interesować zatem innymi ciekawymi materiałami, z których biżuteria może być produkowana. Na stronie titanium.pl śliczne obrączki tytanowe oraz inne ozdoby zrobione z tytanu takie jak: kolczyki tytanowe, bransoletki z tytanu, łańcuszki tytanowe, kolie z tytanu i wiele innych.

Galeria zdjęć:

hobby
rozrywka
czas wolny
biżuteria