Dom

Dlaczego warto wybrać do domu okna drewniane?

Powiązane słowa kluczowe: czas wolny, dom, hobby, rozrywka

Dlaczego warto wybrać do domu okna drewniane?

(...) znajdują, są znacznie cieplejsze i wywołują bardziej pozytywne odczucia u mieszkańców. Wykonuje się je z naturalnego materiału, są więc mniej podatne na działanie wysokich i niskich temperatur. Posiadają dobrą izolację cieplną, przez co pomieszczenia nie wychładzają się i nie nagrzewają tak szybko jak w przypadku okien plastikowych. Wspaniale chronią dom przed nadmierną bądź zbyt małą wilgocią. Potrafią także bardzo skutecznie wyciszyć (...)

Dodany przez Bogna | 2017/11/10

Jak urządzić niewielki pokój dziecka?

Powiązane słowa kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, dzieci, ogród

Jak urządzić niewielki pokój dziecka?

(...) o obecność tych wszystkich stref w niewielkim pomieszczeniu?Na pewno świetnie sprawdzi się Piętrowe łóżko ze zjeżdżalnią w pokoju dziecięcym. Takie rozwiązanie było dotąd stosowane przede wszystkim w mieszkaniach, w których brakowało pomieszczeń, by każde dziecko mogło otrzymać własny pokój. Piętrowe łóżko pozwalało na funkcjonalne urządzenie pokoju dla dwóch (...)

Dodany przez Czarek | 2015/05/02

Moda na naturę w domu

Powiązane słowa kluczowe: dom, hobby, meble, mieszkanie, rozrywka

Moda na naturę w domu

(...) Zdecydowanie obserwuje się, że przyszła moda na naturę. W praktyce oznacza to, że modne są wszystkie rzeczy i przedmioty ściśle powiązane z naturą i tym co jest z nią związane.Natura w salonach meblowychCoraz częściej zauważa się trend naturalności w salonach meblowych. Przy tym warto dodać, że meble drewniane tak naprawdę zawsze świetnie się sprzedawały ze względu na (...)

Dodany przez Grzegorz | 2014/12/19